Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-05, 11:37   #3288
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Ktoś by się wypowiedział na temat składu tego filtru, czy jest stabilny?

Aqua, Titanium Dioxide Powder, Dicaprylyc Carbonate, Organic Mangifera Butter (organiczne masło mango), Organic Butyrospermum Parkii Butter (organiczne masło shea), Caprylic/Capric Triglycerides, Aluminium Hydroxide, Organic Oryza Sativa (Rice) Bran Oil (organiczny olej z ryżowych otrąb), Prunus Amygdalus Oil (olej ze słodkich migdałów), Glycerin, Cetyl Alcohol, Glyceryl Monostearate, Perfume, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate (Witamina E), Sorbic Acid, Benzyl Alcohol.


Zawiera tylko jeden filtr mineralny. Mineralne filtry są stabilne.




Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Do dziewczyn z cerą tłustą mieszaną mogłbyście się wypowiedziec na temat tych filtrów, Vichy matujący SPF 50, Pharmaceris hydrolipidowy krem ochronny SPF50+ , Iwostin Solcerin krem-żel do twarzy SPF 50+ , który byście poleciły?
Testowałam dwa pierwsze. Vichy to koszmarny tłuścioch dla mojej tłustej cery, nie jest nawet przez chwilę matowy. Ponoć na mieszanych cerach zdarza mu się matowić.
Pharmaceris to najlepszy filtr, jaki znam, właśnie zużywam czwarte opakowanie.
Ogólnie to zauważam na mojej tłustej cerze taką prawidłowość, że filtry przeznaczone specjalnie do cery tłustej, wszelkie drajtacze, kremy-żele sprawują się gorzej niż zwykłe filtry. Okropnie smużą, zostawiają biały nalot, włażą w najmniejsze zmarszczki, wypełniają rozszerzone pory i na dodatek i tak się świecą.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2015-06-05 o 11:39
chimay jest offline Zgłoś do moderatora