Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożyczka- jaka, skąd wziąć, ile?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-02, 20:39   #18
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Pożyczka. Proszę o pomoc!!!!!!

Aneszna- Niestety nie zostałam poinformowana o rozprawie.Odbyła się w trybie zaocznym. Nawet od komornika nie dostałam jeszcze pisma, a dowiedziałam sie o tym wszystkim zupełnie przez przypadek kiedy byłam zapłacić za mieszkanie. O tym, że jestem niewygodna i nie zasługuję na takie mieszkanie powiedziała mi kobieta która tam pracuje i jest ich prawnikiem.Sprzedaje miezkania nowym lokatorom. To nieważne ...
Paula 78- była już taka umowa. Złamałam ją nie płacąc przez 2 miesiące zobowiązania.Nie było mnie stać nawet na jedzenie. Nie sądziłam, że te 2 miesiące tak na tym zaważą. Nikt mi już nie pójdzie na rękę. We wtorek idę do kierownika administracji, ale znam tego człowieka i wiem, że on mi nie zechce pomóc. Wręcz przeciwnie.

Mam pracę, ale z uwagi na dotację i umowę z urzędem pracy ( nie moge sie zatrudnić przez rok) nie mam umowy.Pieniądze dostaję do reki.
Nigdy nie brałam kredytu, pozyczki, nic.

aa2- bardzo bym prosiła o nazwę banku i warunki.

Nie jestem właścicielem mieszkania. TZn.nie jest własnościowe. Nie moge zrozumiec dlaczego nikt nie bierze pod uwagę mojego wkładu. Okna, ogrzewanie, zamontowanie komna to razem okolo 10 tys zł!!

Edytowane przez Ninlil
Czas edycji: 2010-12-02 o 20:42
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując