Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-15, 12:10   #2076
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
slyszalam ze przy bezproblemowej cerze woda jest wystarczajacym "kosmetykiem".
przy innej trzeba uzywac wspomagaczy .

Wiecie co jestem strasznie zla/ smutna generalnie nie wyciskam a moje prawe poliko wyglada jak nakrapiane czerwonymi kropami
mam juz tego serdecznie dosc, mam 24 lata a moja skora wyglada gorzej niz jak mialam lat 16 czy 17
mam to samo, u mnie skóra pogorszyła sie jak poszłam na studia, zmiana klimatu , zmiana warunkow zycia i trach ;/

teraz jest juz lepiej ;] używam kosmetyków aptecznych** , jest ich stosunkowo mało kupiłam sobie filtr i teraz zamierzam zapolować na coś z BU jak szaleć to szalec, tylko poczekam na wypłatke i kupuje)


** ale nie wszystkie sa dobre, strasznie zawiodłam się na vichy pro macie ...strasznie mnie wysypał ( nie było to oczyszczanie, bo inaczej to wygladało po iwostinie a inaczej teraz...teraz odrazu po 1 uzyciu miałam pełno malych krostek !! pełno ( a może mnie uczulił )) juz go wyzuciłam i od razu lepiej


wogóle to jestem z siebie dumna od ostatniego wyciskania mineły 3 dni , i mimo olbrzymiej guli wołającej o to , trzymam się tribiotic działa cudownie
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując