Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-11, 09:09   #4249
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Ojjj ile czytania !!!!!!!!!!!!! Troche mnie tu nie było, bo trochę ferii (ja na sniegu i dodaje ze mineraly swietnie radza sobie z mrozem i sniegiem nawet podczas jazdy na nartach i bliskich kontaktach z podlozem - czekam na opinie ROZi jaksie mają w tropikach i trochę nauki i taka produkcja Szkoda , że na EDM tak szybko flattiego nie dorabiają Widzę, że jest pare nowych twarzy więc witam witam z reszta ja też w miare nowa

Z minerałami rozumiemy się coraz lepiej Testy przebiegają pozytywnie
Najbardziej na razie kochamy się z Golden Light matte zarowno kolor jak i formuła. W ogole mam raczej rozowawe kolory i ten zolty Golden dobrze to neutralizuje ale to chyba zadne odkrycie : )
i cos czuje ze tak jak dla Cathy to tak i dla mnie multitasking jest za jasny co jest duuuużym zaskoczeniem To jaki jest ciemniejszy ?

LINEN original glo jest za jasny i formuła niestety sprawia, że mam strefe T GLO
kilkakrotnie Ale nie przekreslam tej formuly bo może się swietnie sprawdzac na policzki w ciemniejszym odcieniu Posampluje : )

Buff Perfect nieco za jasny formuła Semi - Matte w miare mi odpowiada ale chyba jednak wole Matte

No i to chyba oczywiste ze lecą do mnie kolejne prochy Tym razem wzięlam nieco ciemniejsze odcienie
Warm-Medium Beige


Beige-Medium Beige Neutral
Golden-Winged Butter


Soft Touch


Intensive Concealer Medium



Lecą pędzle Kabuki i albinos do korektora
Leci glass bottom boat
STF rice fair
STF sunlight

Noo i czekam i czekam Zrobiłam tez zamówienie z Coastal Scents małe bo krzemionka , diva i jakas inna baza jeszcze

Ale jak na odwyk to za wczesnie
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora