Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-04, 17:05   #49
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
W świetle dziennym moje "torebkowe" prezentują się lepiej, więc daję nowe foto
sliczne saaaa
pomysle ale nie wiem czy dam rade cos zmalowac

no to tak: zapisalam sie na egzamin, łeeee! nie moglam sie dostac do mojego najlepszego instruktoraaaa ale jakos 2 godziny wydybali ale 3 inne mam z jakims typem z ktorym nie jezdzilam, ale jak sie okaze ze tlumaczy ujowo to sie zdenerwuje;/ zdaje 13 (w srode )

poszlam do natury i co? jak zwykle lakiery przebrane i ciezko dostawic i wzielam sobie tylko czarny do stempelkow.
za to kupilam sobie jeszcze szampon, serum na koncowki, eyeliner zelowy z essence, maske do wlosow za 25 zl zalotke nowa i chyba tyle.

Malii chcialam pędzelek do eyelinera, w naturze nawet nie bylo eyelinera czarnego wiec poszlam do douglasa. niestety pedzelkow nie bylo, pokazywala mi inny, taki 'douglasowski' i taka tandeta! wielkie, sztywne, drapiące wlosie, nawet w palec to brrr, nie chcialabym tym jezdzic po powiece.wiec narazie mam tylko eyeliner.
za to dostalam probeczkę bazy pod makijaz i sliczna torebke taka "ala na prezenty" ze studio secret. chyba polubie douglasa
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora