Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-30, 11:41   #610
katarzyyyna
Raczkowanie
 
Avatar katarzyyyna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 52
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez rita77 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie i prosze o pomoc
Włosy farbuje u fryzjera a mianowicie mam robione refleksy i na to kladziony Welli Color Touch. Z koloru jestem zadowolona, ale niestety w salonie na pytanie jaki to odcien tonera unikaja odpowiedzi. Poniewaz obecnie nie moge chodzic do fryzjera czesciej niz co 4 m-ce chcialabym w miedzyczasie odswiezyc wlosy tonerem. Niestety nie mam pojecia jaki odcien da mi podobny kolor. Czy ktoras z Was dziewczeta bylaby w stanie mi pomoc, z gory dziekuje.
Moj kolor wyglada identycznie jak na zalaczonym zdjeciu
Unikają odpowiedzi bo nie chcą żeby klientki same farbowały włosy w domu tylko przychodzily do fryzjera raczej nikt nie jest w stanie dokładnie określić jaki to jest rodzaj tonera, ponieważ to jest toner kładziony na refleksy, ktore go rozjaśniają i to może byc mieszanka kilku odcieni. Mieszanki zawsze wychodzą najładniej jak umie sie je odpowiednio dopasowac Niestety nie pomoge dobrać podobnego odcienia z Welli bo tych farb akurat nie znam, ale w L'Orealu Majirel to by pewnie było 70% - 8.3 i 30% 9 Pisze tak mniej wiecej bo nie mam palety przy sobie.
katarzyyyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując