Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-01, 10:55   #619
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez cherry_kiss Pokaż wiadomość
Cześć! Czy któraś z was używała farb firmy Alfaparf? Moja mama była dziś w sklepie fryzjerskim i kobitka bardzo jej polecała, zachwalała odcienie rudości (podobno jakaś nowa technologia trwałości koloru), utleniacz w małych buteleczkach i ogólnie same plusy. Jakie są wasze doświadczenia? Proszę o odpowiedzi pozdrawiam
Hej ja jestem po użyciu farby Alfaparf, wprawdzie na razie tylko jednej, ale uważam, że farba jest godna uwagi. Nie przesuszyła włosów, kolor wyszedł podobnie do tego z próbnika, ale ja kładłam na włosy dekoloryzowane więc byłam przygotowana, że kolor może nie wyjść taki sam. Włosy nie wypadają, nie są zniszczone (jak na dekolor ), nie śmierdzi zbyt amoniakiem (może dlatego, że jest to farba o obniżonej jego zawartości). Ale ja mieszałam ją z oxydantem Stapiz. Jest osobny wątek o tych farbach i tam akurat nie polecają łączenia jej z oryginalnym oxydantem. Poczytaj sobie, tam znajdziesz więcej info o tych farbach.
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując