Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-03, 16:23   #3537
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja też niedaleko Legii
Okaże się, że my sąsiadki.

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Który dokładnie?



Dziewczyny,jak uratować mój przesuszony eyeliner w żelu z Essence(czarny)?Wiem,że Katosu ma filmik,kiedyś reanimowałam eyeliner z Catrice w/g jej wskazówek i niestety tylko go zepsułam.Czego dolać,aby był bardziej rzadszy?
Mi też troszkę wysechł.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ma być szafa celii i paese też szafa zamiast tego wypierdka
Ooo, a skąd wiesz?

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Ja właśnie ratowałam turkusowy z sun club.Dodałam poprostu trochę bazy pod makijaż Kobo.Wymieszałam i efekt zadowalający.Zobaczymy na jak długo.
Spróbuję chyba tej metody.

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Och, dzięki, to już wiem, myślałam, że rozprawiałyście nad kolejnym Jasminem, którego nie byłam w stanie namierzyć przez te przesiadki tramwajowe...no tak, zależy kto z której strony jedzie dzięki

Czy ja już całkiem zdurniałam, że zamiast się skupić na pracy /w pracy/ myślę, co by tu sobie z essence kupić ? myślę o tym Fix&Matt na mój zacny nos świecący
Albo Multi Action /to już nie na nos /...tylko kurcze, nie wiem czy to aby nie po niej mi się tak rzęsy sypały...chyba, że trafiła na taki moment /zdarzyło się Wam wypadanie po niej? komuś znajomemu może?/
Drogeria, o którą nam chodziło (czy widać ją z tramwaju czy nie), to była Hebe. Ale niegramatycznie, ale chyba wiadomo o co chodzi?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora