Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kupić te pędzle? proszę o pomoc i radę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-01, 12:00   #31
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: kupić te pędzle? proszę o pomoc i radę

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
W Krakowie jest dość dużo sklepów Sephory, z czego dwa na pewno są wolnostojące - jeden na Floriańskiej, a drugi na Rynku (za Empikiem). Pomimo, że nie są to centra handlowe, to mimo wszystko miejsca takie, że tak czy siak, marża będzie konkretna ... Może macie rację z tą marżą, jakoś nie pomyślałam o tym.
Ale ceny pędzli są identyczne w Sephorze na Floriańskiej i np. w Galerii Krakowskiej. Zresztą, szczerze mówiąc, nie pojmuję tych zachwytów nad pędzlami Sephory - po takich recenzjach spodziewałam się naprawdę wybitnego produktu, a one są w najlepszym przypadku niezłe i na dodatek jakościowo bardzo nierówne (w zalezności od konkternego modelu).


A tak w ramach Off Topic, Przezłośliwa, wkurzyłam się i etui już do mnie jedzie od Kozłowskiego
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2007-02-01 o 18:33
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując