Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dylemat ze szkołą ponadgimnazjalną
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-03, 19:06   #3
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Dylemat ze szkołą ponadgimnazjalną

Cytat:
Napisane przez Klaudios16 Pokaż wiadomość
Witam! Mam dylemat, ponieważ zastanawiam się nad wyborem szkoły ponadgimnazjalnej. W przyszłości chciałabym iść na studia na kierunek lingwistyka stosowana z językiem angielskim i językiem niemieckim, gdyż później zamierzam być tłumaczem albo kimś innym, ale związanym z zagranicą. Przechodzę do sedna sprawy. Czy opłaca mi się iść do Technikum Hotelarskiego? Czy lepiej pójść do LO? Co Wy o tym sądzicie? Zastanawiam się od dłuższego i nadal nic nie wiem. Pozdrawiam
Na twoim miejscu poszłabym do LO, zrobiła maturę i potem poszła na studia. Skoro stawiasz na języki, to po co ci technikum hotelarskie, jak już wiesz, co zamierzasz w życiu robić? Zresztą zobacz sobie siatkę przedmiotów w LO i w technikum, wtedy będziesz miała rozeznanie, gdzie jest jakiś tam nacisk na języki.

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
Technikum hotelarskie powinno być mocno nastawiona na języki. U mnie w hotelarzu uczą się nawet 3 języków (ang, niem, ros) i do tego angielski zawodowy. Czasem niemiecki zawodowy.
Powinno, ale nie zawsze jest.
Ja miałam na studiach TiR tylko angielski, co jest skandalem na takim kierunku
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując