Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-16, 15:57   #3550
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Kochana a powiedz mi, który zestaw z tych ćwiczeń Ewki jest dla początkujących ?
A może któraś z Was ćwiczy z Anną Lewandowską ? Czy ona też ma jakieś zestawy ćwiczeń ?
Ja jem czekoladę gorzką, tylko dlatego że ma mniej cukru niż mleczna. W ten sposób staram się ograniczać cukier. Próbowałaś może czekoladę gorzką ze skórką pomarańczy? Ja taką z gorzkich najbardziej lubię
Ja jeszcze z pół roku temu do każdej szklanki herbaty dodawałam łyżeczkę cukru, ale odkąd zaczęłam pić herbatę zieloną, to czarna w ogóle mi nie smakuje. Dzięki temu przestałam słodzić herbatę
Najłatwiejszy z Ewkowych zestawów to Skalpel (ten podstawowy) albo po prostu 8minutówki - wybierasz 6 takich 8min. filmików z YT.
Ale najbardziej Ci polecam znaleźć fajny fitness klub i dobrą koleżankę Kup karnet, od razu motywacja jest, a jak się chodzi z kimś to w ogóle raźniej i na wzajem można się kopać po tyłku!

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Brrrrrrr, ja to nie wypiję ani słodzonej kawy ani herbaty. Ble xD
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora