Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-16, 18:26   #3568
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Ja miałam ten korektor i jestem nawet zadowolona, choć nie jest to ideał, ale ładnie nawilża pod oczami, krycie raczej średnie, ale ja mam duże cienie pod oczami i problemem jest to ze jest dosc ciemny.






Mnie przyszła wlasnie paczka z D i jestem zachwycona Lip Perfectorem oraz próbka Aliena
Jutro jeszcze odbieram zamowienie z Clinique i mam nadzieje, ze na ten miesiąc to bedzie koniec szaleństw
Tez chciałabym kupic ten korektor maybelline, ale mysle ze bedą niedługo promocje -40 na kolorówke, wiecie cos?
Ciemny? Wzięłam najjaśniejszy odcień i on jest mega jasny Ja sińców nie mam, ale lubię sobie wyrównać kolor pod oczami o odświeżyć spojrzenie Lip Perfectory, w sensie błyszczole?

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie sobie przypomniałam, ze jutro w Superpharmie jest promocja -50% na Maybelline.
17.03.2015 (wtorek) -50% na całe marki: L’Oréal Paris, Maybelline, SVR, Biosilk, Tołpa, Evree, Canpol Babies, Oilatum Baby
18.03.2015 (środa) -50% na całe marki: La Roche-Posay, Garnier, Rimmel, AA Cosmetic, Dermedic, Biosilk, Lovi, Oilatum Baby

Info http://www.klublifestyle.pl/promocje/#promocje_213
Ta promocja jest chyba dla posiadaczy karty Lifestyle.

Kurcze trzeba by jechać z samego rana, zeby się załapać na ten korektor. Ja bym jeszcze złapała jakąś mascarę L'oreala, bo nigdy nie miałam. Szkoda, że nie ma Max Factora.
Nie po drodze mi do SP no i nie mam karty u nich, więc trudno nic straconego Ale polecam Wam serdecznie żel do brwi z L'Oreal Brow Artist Plumper jest boski Trzyma włoski w ryzach bardzo dobrze, to taki odpowiednik Gimme Brow z Benefit, szczoteczkę też ma taką tyci, a pojemność trzy razy większą niż Benefit Świetny jest

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za rady Pooglądam i może jakoś się w końcu wezmę za siebie
A do fitness klubu chodziłam jakieś dwa lata temu, właśnie za namową koleżanki, bo sama bym sie nigdy tam nie wybrała. Chodziłam chyba z pół roku i naprawdę widziałam efekty, chociażby takie, że miałam więcej energii do działania, no i oczywiście mega zakwasy Później jednak razem nie było nam po drodze chodzić do tego fitness klubu, więc ja zrezygnowałam i od tej pory jakoś sama nie potrafię się zmotywować. Mi to zależy na pozbyciu się cellulitu, no i chciałabym mieć brzuszek płaski, a głównie zależy mi na ujędrnieniu ciałka
Powodzenia w takim razie Zrób sobie tabelke i odznaczaj każdy trening, to działa motywująco Bo widzisz ile już przecwiczyłaś itp
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora