Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem
Wątek: Problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-13, 10:16   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Problem

Cytat:
Napisane przez Anka4455 Pokaż wiadomość
Witam
Mam taki problem ze sklepem Agata Meble.
Jakiś miesiąc temu kupiliśmy u nich sypialnie, w szafie jedna deska była uszkodzona więc złożyliśmy reklamacje, na rozpatrzenie reklamacji mają 4 tygodnie tak nas poinformowali no ok, później przy składaniu łóżka okazało się ze dostaliśmy łóżko z dodatkową szafką której miało nie być, pomyśleliśmy że nie będziemy czekać miesiąc na łóżko i dokupiliśmy brakujące śrubki i skręciliśmy łóżko. Uzytkujemy go już jakiś miesiąc i nagle odezwał się telefon z Agaty że dostaliśmy nie to łóżko co zamówiliśmy i przyjedzie do nas ktoś od nich rozmontować łóżko i dostaniemy to co miało być. Powiedzieliśmy im że już używamy tego łożka miesiąc i że już wolimy go sobie zostawić. Więc zaproponowali dopłatę brakującej sumy, wszystko ok tylko że w łóżku nie było kilku części, śrubek, zawiasów które sami kupiliśmy więc dlaczego mamy płacić całą brakującą sumę ?
Proszę doradźcie mi coś bo z pracownikami nie da się dogadać.
Nie chcę wyjść na jakąś pazerna "Grażyne" ale w sobotę mamy ślub i wiąże się to z dużymi wydatkami a Agata każe sobie dopłacić dodatkowo 400 zł za ich pomyłkę lub zabrać to łóżko i czekać znów miesiąc na właściwe.

Oddałabym to łóżko.
Prześpicie miesiąc na samym materacu, tragedii nie będzie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując