Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wasze sposoby na dbanie o siebie - ODTAJNIONE :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-26, 15:05   #5
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Dot.: Wasze sposoby na dbanie o siebie - ODTAJNIONE :)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Widze Sylwiasta ze jestes expertka i chyba nic nowego nie wymysle Wymieniam rzeczy ktore ja robie
-picie zielonej herbaty
-ograniczanie ilosci fast food(cera sie poprawia)
-ograniczenie czasu spedzanego przed komputerem(poprawa cery)
-spacery spacery spacery
-maseczki domowej roboty(np jogurtowa)
-stosowanie kremu jako maseczki do twarzy(nakladanie gruba warstwa-trudno tylko znalesc taki nie zapychajacy porow
-Peeling kawowy do ciala-wszytkie inne peelingi sie chowaja
-uzywanie kosmetykow dla dzieci jezeli ma sie cere wrazliwa(ostanio odkrylam Gerbera) a takze unikanie sls w skladzie itp
-nie dotykanie twarzy i plecow(mniej wypryskow )
-szczotka z naturalnego wlosia do szorowania-miekka pomogla mi w zwalczeniu pryszcy na plecach
-Frownies na noc-rano cera wygladzona,bez zmarszczek-chociaz ostatnio nie uzywam tak czesto-odkrylam krem ktory wygladza mi twarzi jest to tani Nivea Q10
-unikanie szorowania twarzy,nadmiernego peelingowania przy cerze wrazliwej-do niedawna to byla moja mania i moja cera stala sie wrazliwa,teraz przestalam to robic i jest lepiej

umiar w stosowaniu kosmetykow-poprawa cery
Jejku jak ja wam zazdroszcze nie mam czasu na polowe choc waszych pielegnacji...ale wkoncu jutro jest poniedzialek moze uda sie choc kilka nowosci wprowadzic... dzis wieczorem zaczynam
pozdrawiam expertki
romeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując