Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-13, 13:46   #22
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: TALIKA NA POROST BRWI ratunek dla zdesperowanych??

Cytat:
a ile czasu trwa kuracja atredermem??? moze by w ramach desperacji jezeli loxon nie pomoze skusic sie na te poparzone płaty skóry czyli atrederm jezeli oczywiscie loxon nie pomoze ale będę próbowac wszystkiego po kolei bo jestem zdesperowana wyglądam jak mutant popromienny bez tych moich kochanych brewek ale człowiek jest głupi zawsze musze się uczyc na swoich błędach ile czasu stosowalas droga Mario221 tego atredermu a ile tego seboradinu??
Możesz spróbować Loxon2% i dolać do tego trochę atredermu, ja wcierałam taka mieszankę z 3 miesiące, ale ja te preparaty stosowałam na głowę bo mi włosy wypadły. Efekty jakieś były, ale bez rewelacji. Kup lepiej u Thanatosa ekstrakty: skórka jabłka, adenozyna, aloes, kasztanowiec, skrzyp, pokrzywa i inne, dodaj je do wody brzozowej i/lub pokrzywowej i patyczkiem od uszu wcieraj we brwi, pamiętaj o dokładnym masażu. Możesz też wcierać Seboratin, Jantrar, Saponics. Zapraszam na forum o włosach do wątku Mazidłowo-Thanatosowo, ziołowe sposoby na wzmocnienie i porost włosów. Wszystkie metody tam opisane sprawdzaja się tez w przypadku brwi.

Ja hoduję już moje brwi ok. roku. Odzyskałam z 90%, nadal jednak mam ubytki, ale ja przez 5-6 lat je głupio depilowałam. Myślę jednak, że odrosną, zarówno Tobie jak i mnie, tylko tzreba czasu i różnych wcierek - stymulatorów wzrostu.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując