Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 10:08   #402
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
Przekupka: 33 pkt / 100% pozyt.
GG do kasienka.b
Dot.: najchętniej wszystko - totalny remament mojej łazienki :D

Interesują mnie U Ciebie:

L'Occitane pielęgnujący błyszczyk do ust Honey & Lemon Lip Gloss 15ml, użyty ok. 5 razy, opakowanie jak JT Lancome

pomadka Guerlain KissKiss w odcieniu 541 Peche Fougeuse, użyta kilkakrotnie, ubytek max 0,5 cm, mam chyba jeszcze kartonik

błyszczyk Lancome Juicy Tubes Tunes odcień 93 Toffe R&B, kartonik, 15 ml, raz testowany na dłoni

Helena Rubinstein maskara Lash Queen Feline Blacks - "cętkowana", powinnam mieć jeszcze kartonik, na moje oko zostało ok. połowy opakowania, oddam za coś o mniejszej wartości, lub jako gratis do dużej wymiany

Estee Lauder Lash XL nowa miniatura 3,5 g, odcień 01 black

Clinique High Impact nowa maskara, pełnowymiarowa, kartonik, odcień 01 black

sypki cień Inglot - turkusowy, oddam połowę opakowania

sypki cień Inglot - pomarańczowy, kartonik, użyty 3-4 razy

granatowy sypki cień Inglot, nr 32, kartonik, kilka razy użyty

sypkie cienie Inglota, 2 odcienie fioletu, cienie z kartonikami, raz testowane, 2 g

puder jedwabny Hauschka - solniczka 50 g, pudru zostało do połowy wysokości opakowania, sądzę, że mogło zostać w granicach 30 g, ale nie daję głowy


W zamian oferuję to co w wątku oraz raz użyty peeling Sephory o zapachu truskawki z maliną i kilka kapsułek multipeptydowych pereł pod oczy Clareny. Interesuje Cię coś z tego?
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując