Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chcę czuć się ładna... :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-04, 18:25   #30
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Kolor na kazdym poziomie moze byc cieply albo zimny, sa takie kolory jak sredni popielaty blond. Hmmm to moze po prostu zmien styl ubierania na bardziej dopasowany do sylwetki, kreska na oku i czerwona szminka - taki styl troche pin up, cos bardziej sexy? Na zdjeciach wygladasz juz bardzo ladnie ale jak nastolatka, ktora juz nie jestes. Mnie sie wydaje ze to kwestia garderoby i makijazu, nie musisz koniecznie farbowac wlosow, no chyba ze bardzo chcesz.
Musisz sie sama zastanowic co ci sie najbardziej podoba, jak chcialabys wygladac? Bo my ci mozemy podsuwac jakies pomysly ale to ty musisz sie dobrze czuc. Nie wiem skad w ogole u ciebie ten brak pewnosci siebie, czesto sie tutaj zdarza w metamorfozach ze wlasciwie nie wiadomo o co tym dziewczynom chodzi, sliczne jak obrazek a samoocena zerowa. Musisz popracowac nad tym koniecznie - i moze nie bedziesz musiala w ogole nic zmieniac.
Ps. Blond u mnie w swoim czasie naprawde zrobil roznice, na pewno robilam wieksze wrazenie na plci przeciwnej, a mialam wszystkie kolory na glowie wiec mam porownanie. Tyle ze ja bylam nastolatka jak to zrobilam i po prostu musialam sie jakos dowartosciowac na tamtym etapie zycia, a nie umialam inaczej niz wlasnie poprzez zwrocenie na siebie uwagi innych osob.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując