Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-07, 18:50   #585
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

stozek? nie za bardzo wiem o czym piszesz, napisz mi jak sie nazywa ta metoda zwijania, ja preferuje Punchdown
tu najlepiej widac o jaka metode chodzi

http://www.me-luna.eu/epages/6389821...a-instructions

ten pierwszy sposob skladania kubeczka raz mi sie udal, a przewaznie mam z nim problem zeby sie kubek zassal. najlepiej wychodzi mi wlasnie ten drugi. ten trzeci to znow nie umiem trzymac zaraz u gory i wkladac, musze trzymac u dolu i mi sie rozklada zanim jeszcze wloze, a jak uda mi sie wlozyc to do polowy bo juz sie roga rozwija i nie umiem reszty wepchnac jak kubek w polowie rozwiniety jest i mi wystaje polowa kubka. Zostawic tak przeciez nie moge heheheh, wiec juz nie kombinuje i skladam jak ta druga metoda pokazana. Ja jednak musze miec duzo powietrza w kubeczku zeby on sie zassal. Przy tych pozostalych metodach to nic powietrza nie zostaje.

Wiesz jak siedzisz na toalecie to nie ma problemu ze sie wyleje i tak wleci wszystko do toalety. Ja w najobfitszy dzien po 6h mam polowe kubka,a tez mam taki sam duzy jak ty. Organi Cup rozmiar B a MeLuna L. Oba wizualnie sa tak samo duze, tylko rozmiarowo w mililitrach jesli chodzi o pojemnosc jest mala roznica.

Fajnie ze tak szybko zalapalas co i jak z kubkiem. Ja mialam wiecej problemow na poczatku i po kilku @ udalo mi sie wkoncu zalozyc idelnie ze nic nie przeciekalo.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora