Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-04, 15:26   #4721
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
To im napisz ze chcesz zwrot połowy ceny koretora zamiast zniżki na nowy
no juz to wole niz nowy
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
żeżreć nie żeżre Myslę, ze się spocił i już. Ale to nieprzyjemnie dostać coś takiego. Jak ci się trafi drugi identycznie zsernikowany za 50 % to też nie będziesz zadowolona. Pisałabym dalej, ze rzecz była przechowywana w złych warunkach i nie wiadomo jak z własciwościami.
napisze do nich jeszcze raz zobaczymy a jak nie to zeby mi oddali polowe kwoty i zobaczymy....
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
co za gnomy zrób jak virtual radzi, chyba najsensowniejsze wyjście i przetestuj njapierw za uchem
a jak odpadnie wole na kims innym przetestowac

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

napisalam im, ze nadal nie wiem w jaki sposob znajduja sie na korektorze takie "kropki" i slyszalam, ze czasami przez przetrzymywanie w zlych warunkach zdarzaja sie takie rzeczy lub gdy kosmetyk jest stary-jezeli jest tak w tym przypadku nie mam pewnosci jak moja skora zareaguje na taki korektor. A jezeli nawet nie to jest wina, to jak mogli dopuscic, zeby kosmetyk w takim stanie zostal wyslany do kupujacego? i nie potrzebuje nowego korektora ze znizka 50% poniewaz nikt mi nie zagwarantuje, ze nowy nie bedzie w takim samym stanie. OOo!
pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo...nawet jak sie kupowalo jakas purchawe to i tak bylo ok a tu takie jaja!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora