Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-13, 15:09   #2369
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tak jak pisze Marta!! Zlećmy się pod koniec listopada a Rogaliki mogę Ci zamrozić!!! Też je uwielbiam! Na spokojne MACanie zapraszam do siebie co będziemy sie MACać publicznie A tu i kawka jest i wszystko - jakby co - kilkanaście osób się pomieści, a Ania upiecze Muffinki, oOo!


Martuś ja rozumiem że nie ma innej opcji jak tylko taka, że przyjedziesz do Poznania!!! Proponuję żeby to był najlepiej weekend, choć tu się dostosujemy do Martiryb
Mufiny Aniowe! Jooooo!!!
Oczywiście, że przyjadę!! Koniecznie - mój weekend zaczyna się w piątek o 14:45 a kończy we wtorek o 12:15. Ale oczywiście godziny i dni podlegają negocjacjom

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Oj ale Kasia zarzadzila
Ty się nie ciesz z Kasi, tylko zakasuj rękawy, bo jak ja przyjadę, to będzie musiał stać kopiec mafinowy, bo inaczej

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
to zależy pewnie jakie jadłaś! Bo ja wręcz je właśnie uwielbiam za tą wilgotną migdałowo-orzechowo-bakaliowo-makową masę... więc pewnie jadam z innej piekarni, gdzieś kiedyś słyszałam że tyle ile poznanianek tyle przepisów na rogale...I różne pyszności w nich lądują!
a żeby nie było off-topu: czy ktoś z Was miał do czynienia ze Slimshine'ami??? tak straszliwie mi się podobają, mam nadzieję że będą w Outlecie
O nie!!! Jeszcze Slimshine! Albo mattene

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
o nie.. o taaak.. kolejną rzecz muszę dopisać do mej listy
A do mojej teeeeż? Albo Bare, albo Longstem Rose albo Pleasing, w zależności, co trafisz...?
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora