Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokoje wieloosobowe lub couchsurfing - korzystałyście?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-25, 19:44   #9
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Pokoje wieloosobowe lub couchsurfing - korzystałyście?

Cytat:
Napisane przez Magda9876 Pokaż wiadomość
Co kto lubi. Można przeżyć, ale komfortowo nie będzie. Jeśli komuś nie przeszkadza "kołchoz" to można się pokusić o pokój wieloosobowy. Ja spałam raz i nigdy więcej. To nie dla mnie.
A w jakim hostelu spałaś? Sprawdziłaś wcześniej opinie o tym hostelu? Ciężko mi uwierzyć, że sprawdzając nocleg można się tak rozczarować. No chyba, że hostel był gdzieś w Azji...

Cytat:
Poza tym pokoje są koedukacyjne. Wyobraź sobie, że jesteś np. jedyną dziewczyną a dookoła sami faceci. Ja tak miałam i mój chłopak się o mnie bał. Położyliśmy się więc razem na górze łóżka piętrowego i ja byłam od strony ściany.
Nieprawda. Są hostele w większości miast, które mają w ofercie pokoje tylko dla kobiet - ja śpię właściwie tylko w takich, chyba, że nie mam wyboru. W Londynie spałam wręcz w hostelu TYLKO dla kobiet.

Hostele nie gryzą, krzywdzące są za to takie opinie jak ta wyżej. Ja jeszcze nigdy się nie rozczarowałam, a spałam kilkanaście razy. Dla młodych osób chcących oszczędzić na noclegach to super opcja - a jeśli dla kogoś to jest 'kołchoz' to rozumiem, że się oczekuje standardów 5 gwiazdkowego hotelu (tak, ja sprawdzam zawsze CZYSTOŚĆ i dostępność wifi).
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując