Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-08, 11:57   #3755
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez kociaczek72 Pokaż wiadomość
No i machnełam sobie konto w mBanku,teraz z niecierpliwością czekam na kuriera
Ale póki co kasiek74 obiecała że coś mi kliknie na tru i teraz mam dylemat..pomóżcie..pliiii sss...Mam chcice na róż z serii CHANEL JOUES CONTRASTE BLUSH i teraz nie wiem jaki odcień będzie mi najbardziej pasował
Jestem bardzo ciemną szatynką o zielonych oczach,karnacja jasna w sumie, ale dobrązawiam się więc skórę lekko opaloną mam.
Chciałabym uzyskac efekt świeżości,podoba mi sie taki efekt"zmrożonych" policzków ale czy mi to będzie pasowało?Boszz...Najgorsz e jest to że w mojej mieścinie nie ma żadnej perfumerii która posiadałaby takie cuda więc nie mam jak wypróbować
Heeeeelp..
ja do "mrożenia" używam szimerka rose diora (teraz go nie ma) ale daje fajny efekt, tylke ze delikatny i bardziej różowy.
Wciąż czekam na PI - ten w ogole nie jest różowy i nie mam pojęcia jaki daje efekt, ale mam ochotę na zapas.
No i jeszcze jeżeli chodzi o róż (oprocz brązera klinika sunkissed) używam klinika SMOLDERING PLUM - mam czarne włosy, zielone oczy i nie jestem blada - kolor jest fajny brudny śliwkowy róż.
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora