Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepszy waszym zdaniem szampon przeciwłupieżowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-03, 22:43   #41
kari_kari
Przyczajenie
 
Avatar kari_kari
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepszy waszym zdaniem szampon przeciwłupieżowy

Cytat:
Napisane przez aganela8 Pokaż wiadomość
Ja walczę z łupieżem tłustym ;/ ketoxin do końca nie pomógł, revitax też- kupiłam by pobudził wzrost miał też napisane, że pomaga w walce z łupieżem. Teraz farmaceutka poleciła umyć sobie włosy ze 2 razy saszetkami nizoral, a potem używać już stale seboradinu z rzepą do włosów przetłuszczających się/łupieżu.. zobaczę czy pomoże...strasznie denerwuje mnie ten problem..
Też przez jakiś czas stosowałam ketoxin, ale zauważyłam, że od kiedy zmienił się jego skład (teraz nie zawiera już ketokonazolu), to przestał nam mnie działać. Przerzuciłam się na szapon zoxin med, który zawiera tą substancję. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że szampony z ketokonazolem działją najlepiej jeśli chodzi o zwlaczanie łupieżu.
Generalnie trudno jest zwalczyć łupież metodami "naturalnymi". Wg mnie powinno się je traktować tylko jako uzupełnienie kuracji przeciwłupieżowej. Ja mam problem z łupieżem suchym i staram się jak najbardziej nawilżać skórę głowy (odżywkami , kompresami z oliwy z oliwek), ale wiem, że stosując tylko te metody nie pozbyłabym się łupieżu.
kari_kari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując