Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GALERIA pazurków hybrydowych- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-22, 08:24   #926
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Pokazujemy pazurki hybrydowe- cz.2

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
elunia kształt good !
BuryKotZPiwnicy bardzo ładne chociaż mam wrażenie że na tych trzech paznokciach (bo jeden serdeczny wygląda ok) gold disco jest o jedną warstwę za mało, ile tam dałaś ?
Frutellka piękności też myślałam że to jakiś nowy różowy holo może ten róż na innych odbija się w tych holo a znowu w tych niebieskich gdzie jest grapefriut holo to wygląda jak silver :P chyba jestem ślepa ...
marta448 dzięki za lakier ja mam srebrny z GR Rich Color ale po odbiciu nawet na czarnym paznokciu nie jest tak widoczny. Czy złoty z tej firmy też dobrze odbija ?
palolala buźki świetne i ombre też czym robisz ombre ?
Madzeska75 bardzo ok
KarolinaFS moim zdaniem dobrze nie wyszły ale może to wina zdjęcia, ja nienawidzę nie ostrych zdjęć .... najlepszy paznokieć to ten na serdecznym następnym razem zrób wszystkie takie i będzie dobrze
kizdaM bardzo ładne, kolor ładny, kształt ładny, naklejka ładna i zdjęcie bardzo ładne
Darianna25 bo nie wszystkie pyłki z dobrej rady to holo ale ten pyłek jest bardzo fajny. Podoba mi się to jak on wygląda
Domina super bardzo ładny stempel. ale dopatrzyłam się że odbiłaś stempel na odroście też, tuż przy skórkach. powinnaś to wytrzeć pędzelkiem namoczonym w zmywaczu żeby stempel zaczynał się tam gdzie kolor

a ja mam różyczki niebieski to jakaś tanizna bez numeru i nazwy a biały to biały z semilaca


No właśnie robiłam to pierwszy raz i nie pomyślałam że można to zmyć już po utwardzeniu topu i nic się nie stanie.. a ja głupia zmywałam zaraz po stemplach to wszystko./.. Jak na pierwszy raz to i tak jestem dumna,m teraz już wiem co z czym
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora