Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-17, 08:50   #4667
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Fajny cielisty jest kolor 16 Vipery, jakieś 10 zł, powaga
Ja nakładam szminkę, potem przykładam chusteczke, odciskam i na usta pakuję błyszczyk. SUUUUUPER efekt
poszukam jej po sklepach moze znajde wlasnie zaden blyszczyk taki cielisty nie jest niestety a juz mi sie nie chce czatowac na tru, sprawdzac i zastanawiac sie czy bedzie to cielak czy nie

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Mam ten brązer. Kupiłam go normalnie w perfumerii. Mam najjaśniejszy odcień 10healthy look. Zero pomarańczu, rudości, jest delikatny, taki herbaciano-mleczny. Mam jasną cerę i naprawdę super wyglądał. Nie można z nim przesadzić. Ma też rozświetlające drobinki, w puderniczce są zauważalne, na buzi praktycznie w ogóle, jedynie dają blask rozświetlenia.
Ociepla buzię i nadaje jej Healthy Look

A o ile się nie mylę (jeżeli tak, prosz wyprowadzić z błędu ) dziewczyny zamawiały Estee Lauder Amber Bronze. Też go miałam, odcień 01.
Jeżeli ktoś używa ciemniejszego pudru do modelowania to będzie ok, ale ja szybciej zużyłam wersję jasną niż ciemniejszą. (obie mają po 5gr)

Bardziej bym się więc skłaniała ku Diorowi, szczególnie, że osobiście mam brązowy róż i teraz brązer do policzków Niny Ricci.
ladny ten diorek ja poki co mam czekoladke bourjois, klinika sunkissed i leci do mnie elizabeth arden kusza mnie roze diora ogolnie ale moze dam sobie spokoj?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora