Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-13, 17:20   #1133
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Rozjaśnianie i farbowanie

Hej Dziewczyny, może mi coś doradzicie, bo nie mam już pomysłu...

Zawsze farbowałam włosy na ciemno - czekoladowe brązy, itp. Teraz zapragnęlam zmiany i koloru jasniejszego, coś a la blond/ciemny blond, na poziomie 7-8.
1. Położyłam na włosy deloloryzator Delia, 2 tubki, trochę zadziałał, pokażę zdjęcie poniżej. Na długości rozjaśnił o pół tonu, na odrostach do pomarańczu/miedzi.
2. Na to farba z nr 1016, co moim zdaniem powinno dać popielaty blond, ale nic nie zmienił w kolorze włosów.
3. Czytałam 2 dni o farbach Ce-Ce i postanowiłam zakupić kolor neutralny i popielaty + woda 9%. Kupiłam 8.00 i 9.1 (bo nie było 8.1). Wykonałam dwa testy na przednich pasmach - samo 9.1 oraz na drugim pół na pół 8.00 i 9.1.
I nie dało to absolutnie żadnych rezultatów.

Pokazuję zdjęcia:
1. i 2. przed dekoloryzatorem
2. po dekoloryzatorze + farba 1016 (która nic nie zmieniła) + od czoła od środka przedziałka (ok 2x2 cm) 2 testy Ce-Ce (też nic nie zmieniły). Dodatkowo przyłożone pasmo włosów (końców) w celu porówniania koloru z końcówek do odrostów).

Co powinnam teraz zrobić? Nie chcę znów wrócić do ciemnego brązu a zazwyczaj farby wychodzą mi dużo ciemniej niż na opakowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0686male.jpg (42,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0738.jpg (60,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0763.jpg (80,8 KB, 52 załadowań)
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując