Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-04, 13:14   #4416
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
ojej przepraszam dopiero teraz zobaczylam pytanko Gratisy sa takie same dla wszystkich tzn opcja kolorystyczna cieni i kredki do oczu, MagJa tusz Virtuose kosztuje za 18,5 funta
Dzięki

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny tak sobie mysle na temat tych bialych czekoladek, skoro tak ja trudno dostac, to moze ja kupilam cos innego nie ten unikat, tylko moze cos podobnie wygladajacego W miescie gdzie ja mieszkam bylo ich naprawde sporo, wiec nie wiem czy ja mam takie szczescie, bo ich specjalnie nie szukalam, tylko z ciekawosci chcialam zobaczyc co to jestczy trafilam w czasie kiedy dopiero co byla dostawa Juz sama nie wiem Wkleje zdjecia i zobaczycie czy to jest TA biala czekoladka czy cos innego
Myślę, że istnieje prawdopodobieństwo, że może przez zimę dostaw nie było i faktycznie trafiłaś na świeżą dostawę, może z wiosną wzbogacają ofertę o białe, złote i jasnobrązowe czekoladki albo, tak jak Hosence, udało Ci się trafić na resztki kolekcji, o ile była naprawdę limitowana.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora