Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prace pseudostylistek.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-18, 18:08   #2777
20171111204
Konto usunięte
 
Avatar 20171111204
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 54
Dot.: Prace pseudostylistek.

To fajnie, że dziewczyny uważające komentarze za nie tylko edukacyjne, ale też np żenujące, nudne itp nie mają prawa do przedstawienia swojej opinii. Zdanie nawet na forum trzeba przedstawiać także umiejętnie, ja uważam, że nie zawsze tu tak jest. Wychodzi jednak na to, że z innej planety chyba jestem. Jedyne co na bank bym tu zmieniła to często sposób wyrażania opinii na temat tych zdjęć. Czy konkurencja w branży nie jest dość duża, że muszą je dopełniać pseudo stylistki? Samo gadanie/pisanie daje tyle przeważnie co guzik. Gdyby poczta pantoflowa była taka cudowna to ja bym wiedziała odpowiednio wcześnie o koncercie mojego ulubionego zespołu, a dowiedziałam się parę dni po koncercie czyli za późno. Wciąż nie każdy ma internet w domu, ale każdy może mieć sąsiadkę, która pochwali się badziewnymi pazurami nie znając się na temacie i kolejna kobiecina poleci do 'stylistki' zrobić sobie badziewne pazury. Dlatego jestem za tym, że należałoby zrobić odpowiednie przepisy pozwalające nawet skutecznie ukarać takie 'stylistki'. Ale skoro ludzie z branży uważają, że to 'syzyfowa praca' i nie warto walczyć do skutku to ten wątek staje się nieco bezsensowny. Pseudo stylistki tym samym mają pewne 'przyzwolenie' na swoje 'dzieła', więc nie rozumiem w tym momencie o co Wam chodzi. Znów się rozgadałam. Sorki to tylko moja opinia, możecie się z nią nie zgadzać nie ppogniewam się, ale również nie gniewajcie się na nią. Więcej nie będę wyjaśniać tutaj swojego punktu widzenia.
Madziareczka znów pięknie udowodniła, że pseudo stylistek i ich 'perełek' nie brakuje. Najbardziej nie podobają mi się te pierwsze pazury. Pozdrówka dla wszystkich, czekam na więcej paskud albo jeszcze większych ewenementów ze świata pazurków.
20171111204 jest offline Zgłoś do moderatora