Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja pierwsza metamorfoza... :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-17, 20:10   #19
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Moja pierwsza metamorfoza... :)

Cytat:
Napisane przez mangosiaczek
HelloKitty, chyba udało Ci się wybić mi z głowy metamorfozę A przynajmniej na jakiś czas :P
Szczerze mówiąc za pasemkami nie przepadam, jeżeli już miałabym je farbować to całe, ale może faktycznie lepiej ich nie niszczyć... Na zdjęciach kolor wygląda całkiem nieźle, ale w rzeczywistości jest trochę taki nijaki...
A makijaż... Hm... Trzeba będzie naprawdę trochę poeksperymentować A może macie jakieś zdjęcia z makijażami, które by do mnie pasowały?
Pozdrawiam!
Ooo, to zupelnie jak ja - rowniez nie cierpie wszelkiego rodzaju pasemek, szczegolnie kontrastowych w stosunku do koloru wlosow stawiam na jednolity kolor z naturalnymi refleksami

co do makijazu to moim zdaniem najbardziej pasowaly by mi do Ciebie delikatne i subtelne podkreslenie Twojej dziewczecej, slicznej buzki sama kreska pociagnieta ajlajnerem wzdluz linii rzes, lekko przeciagnieta poza kontur + lososiowy, bezbarwny lub bardzo jasniusienki rozowy blysio poza tym wytuszowane rzesty i jesli chcesz mocniej podkreslic oczko to jakis jasny, mocno opalizujacy cien, np lososiowy, bezowy lub jasniusienko fioletowy mysle ze masz na tyle duze patrzalki, ze nie potrzebujesz podreslenia dolnej krawedzi oka. Wklejam pare propozycji makijazy, ktore moim zdaniem pasowalyby mi do Ciebie oczywiscie mozesz sie ze mna nie zgodzic, bo wiadomo ze ile ludzi (szczegolnie dziewczyn) tyle gustow
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując