Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-15, 00:01   #228
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Obejrzalam sobie dokladnie te fotki i tak mysle, ze te rozneglizowane panny, to sa jakies tancerki zatrudniane pzrez klub. Jakos tegon nie widze, ze na dysko idzie sie w stringach. Reszta gosci-niektore dziewczyny modnie ubrane inne jak z remizy. Paru facetow zwlaszcza. A jedna jest w peruce. Nie sadze, zeby dlugosc wlosow miala jakies znaczenie.
W moim miescie jest taka jedna knajpa, gdzie tzreba rezerwacje robic z miesiecznym wypzredzeniem w innych tez jest selekcja, ale glownie wg widzimisie ochrony. Czesto chodzi o to, zeby im do raczki kase dac, a nie o wyglad. Czesto drogie kluby nie maja nic wspolnego z jakoscia. Przyciagaja ludzi, tylko dlatego, ze maja wysokie ceny, bo tam sie warto pokazac. Co kto lubi. Jak Cie nie wpuszcza, to chyba kolezanki powinny zrezygnowac z imprezy w tym lokalu. A moze wcale to nie na Ciebie wypadnie.
Wogole bulwersuje mnie fakt zestawiania dlugosci wlosow z kobiecoscia. Ja pol zycia nosze krotkie i wcale sie nie czuje nie kobieco. I chyba nie wygladam o ile mi wiadomo. W krotkich kieckach tez smigam i sie transwestytowo nie czuje. Do krociutkiej fryzury mozna sie i sportowo i elegancko ubrac i jak tylko kto chce.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora