Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do filtromaniaczek:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-21, 22:06   #416
vikki77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez biedronka26
Witam
Po lekturze Wizazu i BU zmieniłam diametralnie pielęgnację mojej skóry,tłustej, skłonnej do zanieczyszczeń. Po nocnym aplikowaniu najpierw effeclar k, potem acne derm cera pięknie wygładzona, oczyszczona. Jesli chodzi o filtry - jestem cały czas "na próbkach" i moge tylko powiedzieć, że mieszanka Photoderm 100 tonujacej i Photoderm 100 fluide to najlepsze rozwiazanie jakie dla siebie znalazłam. Oceniam tu wygląd i komfort użytkowania, bo ochrona oczywista. Dobrze się trzymają skóry, mieszajac obie można kontrolować stopień koloru - jednym słowem filtr i podkład w jednym.

Ostatnio szukając tańszej opcji testowałam przez tydzień żel vichy capital soleil ten do ciała 60. Tu tragedia, co przez noc zrobil dobrego acne derm to vichy 60 w dzień psuł, czyli zaczeły pojawiać się gule. Pod oczy sie nie nadaje, nie pielegnuje, wysusza delikatną skóre, robi sie ona szczypiaca. Czyżby titanium dioxide prawie na początku składu?

W każdym razie u mnie w aptece w Bydgoszczy znalazłam Avene emulsje 50 za równe 50 zł, tam też jest titanium dioxide ale pod koniec składu, chyba zaryzykuję. Próbek niet. Natomiast czytam tu, że nie powinna powodować "niespodzianek" a takze dobrze się sprawuje w okolicach oczu (?)
Pozdrawiam Was
A w jakiej aptece w Bydgoszczy kupiłaś emulsje Avene50?
vikki77 jest offline Zgłoś do moderatora