Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielkie Grzechy Fryzjerów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-24, 19:18   #626
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Wielkie Grzechy Fryzjerów

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość


najbardziej nieprofesjonalne podejście o jakim słyszałam..
współczuję Twoim klientkom
Niby dlaczego nieprofesjonalne? Mysli - myslami, przeciez nie wytne tej kobiecie dziury tylko dlatego, ze jest niemila, ale sa osoby ktore tak robia dlatego przytoczylam to jako przyklad. Nieprofesjonalne byloby, gdybym jej faktycznie to zrobila.. ale sa granice (moje koncza sie na myslach), niestety niektore "kolezanki z zawodu" granic nie znaja. Rowniez za nieprofesjonalne uwazalabym obrazenie jej.. no ale klienta szanowac trzeba, bez wzgledu na to jak wkurzajacy jest i jakimi slowami bije w moja strone (a uwierz mi, mile to one nie byly.. ale wnioskuje, ze ona po prostu ma wredny charakter, bo jakby sie nie podobalo to by nie wracala, czyz nie?)
Mysle, iz po prostu zle zrozumialas mojego posta przepraszam, jesli cos nie jasno ujelam.

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
Jakieś dziwne i nieżyciowe masz pojęcie. Ja znam mnóstwo fryzjerów, którzy kochają swoja pracę i zarabiają na niej niezłe pieniądze. Wręcz uważam, że jesli fryzjer nie potrafi zarobić na swoim zawodzie to niestety jest złym fryzjerem bo gdyby był dobry to pracowałby w dobrym miejscu i miałby dużo klientów a to przekłada sie w prostej lini na zarobki (mało klientów = mały procent = małe pieniądze). Ewentualnie taki fryzjer jest jakąś ofiara losu i pechowcem Pasja nie ma tutaj nic do rzeczy.

A tak a'propos KAŻDY kto nie ma dodatkowego źródła utrzymania pracuje dla pieniędzy - dorabianie do tego filozofii jest niepotrzebne. Naprawdę myślisz, że fryzjer - pasjonat wybierze mały i tani salonik skoro równie dobrze może wybrać duży i drogi skoro ma ku temu odpowiednie umiejętności? Fryzjerstwo to świetny zawód, owszem, ale nie wolontariat.
W cenie nie mialam na mysli 5zl... moze to po prostu "tanio" dziwnie zabrzmialo Nazwijmy to - normalną stawką, bo zwykle "kosmiczne" salony prezentuja sie tylko "dobra" cena (przynajmniej u mnie w miescie doswiadczylam tego na swoich wlosach.. przez co musze je ponownie zapuszczac do poprzedniej dlugosci "koncowki".. )
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania


Edytowane przez Miluuu
Czas edycji: 2010-04-24 o 19:21
Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując