Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-31, 13:01   #3477
dziubusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Zawsze możesz pomalować sobie paznokcie na jakiś wesoły kolor!?
Zielony!?
Jest mega pozytywny! ;D
Kolor wspaniały!!! w ogóle ja jestem maniaczką lakierów do paznokci Mam ich całe zatrzęsienie i mnóstwo kolorów. Mi najbardziej na doła pomaga żółty P.s. Bransoletki też uwielbiam

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez MiaWallace876 Pokaż wiadomość
Dziubusiak kochana głowa do góry!
Ja też miałam doła ale teraz widzę, że jest co raz lepiej i jedyna rada to przeczekać
Za jakiś czas Twoja buźka będzie piękna a to jaką pewność siebie potrafi dac zdrowa cera potrafi zrozumieć tylko osoba, która miała kiedyś jakieś problemy. Myśl pozytywnie i wiedz, że na forum zawsze znajdziesz wsparcie
Dzięki Dokładnie, zrozumieć można co się dzieje głowie osoby z trądzikiem i jak to wpływa negatywnie na samoocenę może tylko osoba, która przeszła lub przechodzi przez to samo! A wsparcie jest bardzo ważne i fajnie, że mam je od Was, ale również od moich przyjaciół i chłopaka!

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Pilingi chemiczne, to są te, które wykonujesz u dermatologa bądź kosmetyczki. Np. u mojej dermy można je robić. Ona zaleca jaki dokładnie piling i tam kosmetyczka Ci go robi. No ale przy kuracji raczej nie jest zalecany, bo skóra staje się cienka i delikatna, więc można sobie narobić więcej szkód niż to warte... Więc sama czekam do końca kuracji. Już nie mogę się doczekać pięknej twarzy! Choć i tak uważam, że nie jest źle! Moja babcia jak zobaczyła mnie przez Skype, to powiedziała, że już mam ładną twarz i prawie wszystko mi zeszło. Mam kilka czerwonych kropek na czole i lekko zaczerwienioną brodę. Ale jest coraz lepiej, więc zaczynam mieć nadzieję, że będzie IDEALNIE


---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------



DZIUBUSIACZKU!
Mam dobrą radę dla Ciebie!
Znajdź sobie hobby! To bardzo pomaga, jak by nie było, zawsze możesz do tego uciec, a nuż wyjdzie z tego coś twórczego?!
Ja robię biżuterię i zawsze, gdy jest źle tworzę coś naprawdę ładnego! Normalnie nie zbyt dobrze mi idzie ;p Czytam książki, piszę na wizażu. Może znajdź coś dla siebie? Teraz tym bardziej byłam podłamana z powodu sprawy "sercowej", więc już w ogóle czułam się największym brzydalem na świecie! Ale tak to już jest. W takiej sytuacji niezastąpione są ZAKUPY! Bądź satysfakcja z tego, że właśnie udało Ci się stworzyć coś, czego wiele osób będzie ci zazdrościło
Tak, zakupy to jest to! Ale kurde kuracja do najtańszych nie należy, więc zaciskam pasa ;-) (przynajmniej się staram) Ja aktualnie nie mogę się zająć żadnym hobby, bo mam egzamin na aplikację adwokacką we wrześniu i zakuwam i wertuję ustawy ;/ bleeeee
Wczoraj jednak zrobiłam sobie wolne od nauki i przeglądałam stare rodzinne zdjęcia i starą biżuterię mamy i wynalazłam trochę skarbów!!! ))

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Pilingi chemiczne, to są te, które wykonujesz u dermatologa bądź kosmetyczki. Np. u mojej dermy można je robić. Ona zaleca jaki dokładnie piling i tam kosmetyczka Ci go robi. No ale przy kuracji raczej nie jest zalecany, bo skóra staje się cienka i delikatna, więc można sobie narobić więcej szkód niż to warte... Więc sama czekam do końca kuracji. Już nie mogę się doczekać pięknej twarzy! Choć i tak uważam, że nie jest źle! Moja babcia jak zobaczyła mnie przez Skype, to powiedziała, że już mam ładną twarz i prawie wszystko mi zeszło. Mam kilka czerwonych kropek na czole i lekko zaczerwienioną brodę. Ale jest coraz lepiej, więc zaczynam mieć nadzieję, że będzie IDEALNIE


---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------



DZIUBUSIACZKU!
Mam dobrą radę dla Ciebie!
Znajdź sobie hobby! To bardzo pomaga, jak by nie było, zawsze możesz do tego uciec, a nuż wyjdzie z tego coś twórczego?!
Ja robię biżuterię i zawsze, gdy jest źle tworzę coś naprawdę ładnego! Normalnie nie zbyt dobrze mi idzie ;p Czytam książki, piszę na wizażu. Może znajdź coś dla siebie? Teraz tym bardziej byłam podłamana z powodu sprawy "sercowej", więc już w ogóle czułam się największym brzydalem na świecie! Ale tak to już jest. W takiej sytuacji niezastąpione są ZAKUPY! Bądź satysfakcja z tego, że właśnie udało Ci się stworzyć coś, czego wiele osób będzie ci zazdrościło
Tak, zakupy to jest to! Ale kurde kuracja do najtańszych nie należy, więc zaciskam pasa ;-) (przynajmniej się staram) Ja aktualnie nie mogę się zająć żadnym hobby, bo mam egzamin na aplikację adwokacką we wrześniu i zakuwam i wertuję ustawy ;/ bleeeee
Wczoraj jednak zrobiłam sobie wolne od nauki i przeglądałam stare rodzinne zdjęcia i starą biżuterię mamy i wynalazłam trochę skarbów!!! ))

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

A tak apropo paznokci to rosną mi jak szalone odkąd jem Akne Są twarde i zdrowe, a przed kuracją rozdwajały się jak głupie. Więc się cieszę. No i muszę się pochwalić nie wyciskam!!! Może nie wyeliminowałam tego całkowicie, ale bardzo się staram i pilnuję i nawet mi wychodzi. Ale zauważyłam, że nawet jak nic przy buzi nie grzebię to i tak zostają mi ślady ;/ ale może te ślady znikną szybciej, niż te które sprawiłam sobie na własne życzenie.
dziubusiak jest offline Zgłoś do moderatora