Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-11, 09:56   #3201
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
daj znać jak sie spisze krem pod oczy JMO
Już trochę tych próbek używałam,więc mogę od razu napisać: świetnie się sprawdza jako (trzymany w lodówce) delikatny nawilżacz - rano pod krem z filtrem,wieczorem pod oleje.
Sam w sobie jest za lekki dla mnie.

Dzięki za rady brzuszkowe Trochę ją mdli,ale już nie boli - zjadła chrupkiego chleba i piła rumianek.... A i probiotyki jej daję,tylko tyle mam w domu;zaraz się kopnę na dół po colę.

A jeszcze co do wypowiedzi mojego syna - to dalszy ciąg tematu,że człowiek zawsze chciałby to,czego nie ma: mój mąż jest muzykiem - ma dość odlotową fryzurę,pół mieszkania instrumentów (i kabli tatuaż i takie tam podobne... jego koledzy się tym troszkę fascynują a dla niego(dla mojego syna) to jest obciach

Dziękuję też za komplementy dla moich nabytków

Dziewczynki,osiągnęłam wielki sukces odwodząc moją siostrę od zakupu kremu Idealist Estee Lauder
Za ułamek tej ceny proponowałam jej zrobić kremik/ serum z BU,ale Ona się boi Stanęło więc na jagodowej serii YES TO... może macie z tym jakieś doświadczenia?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora