Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-06, 19:59   #2950
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Baasia88 Pokaż wiadomość
No to ja się pochwalę Nie farbuję włosów już 22 miesiące
Nie stosuję żadnych odżywek, myję co 2 dni head&shoulders i tyle a było tak

1.Czarne jak węgiel
2. Czas na zmiany - radykalne cięcie, dekoloryzacja elgonem w domu
3. Stan obecny
wow super

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez jaga23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dawno się tu nie udzielałam, ale czytam post regularnie i podziwiam Wasze włoski No i zazdroszczę Tym wizażankom, które już doszły do celu Ja wciąż zapuszczam, dokładnie to już rok i 14 dni jeszcze raz tyle i będę mieć taką długość naturalek, że będę mogła obciąć wszystkie farbowańce czasem wydaje mi się, że było mi lepiej w farbowanych, ale tłumaczę sobie, że jak będę mieć już tylko swoje włoski, to dopiero będzie widać efekt. No i strasznie drażnią mnie te nowe, krótkie włoski, których mam naprawdę sporo, i sterczą mi niemiłosiernie, nie mogę ich ujarzmić, przez co doprowadzają mnie do szału, eh. a w załączeniu mój aktualny odrościk
jakbym swoje widziała mam dokładnie taką samą sytuację tylko odrost trochę większy i bardziej się odróżnia babyhair tylko można pozazdrościć mi ostatnio wypadają na potęgę przez stres
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora