Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 17:18   #3384
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
jak myślicie?
http://allegro.pl/tangle-teezer-mode...356312360.html
i oczywiście nie ma ani niebieskiej ani miętowej w tej cenie

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------



a co Ty taka delikatna jesteś? Ja to się forsować bym nie zamierzała, a wiem ile mogę -tak mi się wydaje kiedyś zapasy trenowałam serio

ale może podróba się czymś różni -z tego co czytam to musi być jakaś tam miękkość tego plastiku itd a sama nie wiem zresztą.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

A w ogóle wiecie, że ten koleś co wymyslił TT to zgłosił się z tą szczotką do takiego programu, w którym odpowiednie osoby pomagają w rozwinięciu własnego biznesu (taki leciał na Discovery lub jakimś takim kanale) i go olali mówiąc, że z tego nic nie będzie. A proszę!
ano haha teraz kasę zbija nie no delikatna to raczej nie siatkówkę namiętnie trenowała, a mam 158 cm, nieźle i do tego wystawiałam pod siatką piłki więc taki delikates to nie jestem, ale mam problemy z kręgosłupem i trochę się boję
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora