Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-20, 18:40   #726
trafficjam
Raczkowanie
 
Avatar trafficjam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 240
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez habibbi Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim tydzień temu dołączyłam do biorących Izotek- na razie moja dawka to 20mg a docelowo mam brać 40mg/dobę. Zapomniałam spytać dermatologa czy w trakcie kuracji mogę smarować pryszcze Tormentiolem albo olejkiem z drzewa herbacianego? jak myślicie? nie wiem też czy mogę brać suplementy typu magnez, niby nie ma tam wit. A ale nie wiem czy i tak nie gryzie się to jakoś z izotretynoiną? będę wdzięczna za odpowiedź
mi derma pozwoliła stosować tormentiol. tak też robię, chociaż za dużych efektów to nie przynosi, ale przynajmniej mam poczucie, że coś robię dla tej buzi.

Cytat:
Napisane przez natalkao Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie, od 2,5 msc biorę Axotret i do tej pory nieustannie mam wysyp krost :< sa lepsze i gorsze ani, ale ogólnie cała buzia czerwona, przebarwienia i wszędzie pryszcze... wie ktoś ile to może trwać?
witaj w klubie. u mnie około 80 dnia i ciągle jest nie tak jak miało być. jak kiedyś czytałam jak ludzie pisali, że 3 miesiąc i nic to myślałam sobie 'ludzie, przecież na efekty trzeba poczekać, nie od razu będzie idealnie', ale od kiedy sama biorę, to mam tak samo. chcę, żeby już te pryszcze okropne nie wychodziły! czasem dopadają mnie czarne myśli, że izo wcale mi nie pomoże...
trafficjam jest offline Zgłoś do moderatora