Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-11, 14:51   #4683
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
O maaaaaaatko pszczela !!!! Ileeeeeee teeeego do czytania
Nie będę cytować, bo post będzie kilometrowy

Goldika, Kachula, Morgan
Odnośnie pierścionka to podobają mi się takie proste wzory. Brylanty są ok, jeśli nie są zbyt duże. A pierścionki z cyrkoniami, jeśli mają ładny i ciekawy wzór, są czasem o wiele ładniejsze niż taki "napompowany" pierścień z brylanciorem
O, na przykład takie:

Załącznik 5476433 Załącznik 5476434

Kachula
Przestań kusić tymi Syossami !!!! No nie mam kasy na nie
Morgan akurat to nie takie proste wzory. Mi każdy mówił że mam wyzywający bo się rzuca w oczy. Ale ja nie wyobrażam sobie pierścionka zaręczynowego z jednym małym kamyczkiem On musi nimi kapać i rzucac się w oczy. Obrączka może byc skromna ale pierdzień nie

I nie kuszę Syossem, tylko opisuję działanie. Jak masz mnóstwo kosmetyków nie kupuj go. Ja potrzebowałam takiej kuracji a nic poza odżywką i jakimiś starymi maskami nie mam, więc go kupiłam.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Mi się dla odmiany takie pierścionki jak wkleiłaś nie podobają za bardzo ozdobne. A poza tym jakoś tak zaręczynowy mi się kojarzy po prostu z jednym oczkiem.
To chyba po prostu przyzwyczajenie z bajek i filmów amerykańskich. Tyle, że tam jedno oczko jest jak kawał góry

W moim do wymiany nadawał by się duży kawałek cyrkonii bo ta jest jakby zużyta. Niestety będąc tak dumna z pierścionka nosiłam go do pracy (fizycznej) i zanim się zorientowałam to tak trochę życia z niego uciekło.

Mam skromny pierdzień ale mi się ciągle podoba.
P1060934d.jpg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora