Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązer Hoola vs Bahama Mama
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-30, 22:35   #32
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Brązer Hoola vs Bahama Mama

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dziękuję, zaskoczyłaś mnie

dla mnie na zdjęciu Laguna jest ciepła, ale nie wpada w pomarańcz, więc dobrze, ciemniej wyszła niż na tym swatchu, który pokazałam, ale nadal jest jasna
Delice ostatnio nie wzięłam, bo na swatchach właśnie wydawał mi się ciepły, ale dziewczyny piszą, że jest dość chłodny

a u nas stacjonarnie NARS jest w ogóle dostępny?
A, no widzisz, dla mnie Laguna była za ciemna więc Bahama to już w ogóle Z tymi kolorami, to jest bardzo subiektywne wszystko... Miałam i Lagunę i czekoladkę z Burżuja. Laguna jest na pewno chłodniejsza od DDP. Nie polubiłam się z żadnym, oba poszły w świat Moim zdaniem Burżuj wpada odrobinę w pomarańcz Ale nadal, trzeba mieć na uwadze, że jestem skrajnie blada, więc większość bronzerów po prostu u mnie nie rybi, wolę róże...
Ale co jeszcze ciekawsze, ciemny (ciemniejszy niż hoola ) i ciepły W7 kochałam To chyba jest tak, że trzeba kupić i spróbować bo u każdego to wygląda inaczej :<
A Narsa nie ma w Polszy stacjonarnie... ja mojego w mniejszym opakowaniu (3 gramy to chyba były?) dorwałam za dość dobrą cenę na bezcłówce i tam generalnie polecam go kupować. W internetach wychodzi jakoś drożej :/
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując