Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-23, 18:23   #1339
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zamówiłam do Empiku tonik Pat&Rub ale teraz się waham czy odebrac. Naczytałam się dobrych recenzji ale teraz się zastanawiam czy to faktycznie takie cudo warte tych sporych pieniędzy.

Skład: Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Water, Lavandula Angustifolia ( Lavender) Flower Water, Propanediol, Maltooligosyl Glucoside/Hydrogenated Starch Hydrolysate, Tripleurospermum Maritima Extract, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Phytate

Obawiam się też trochę niezbyt pięknego zapachu o czym czytałam. Niestety dla mnie kosmetyk musi ładnie pachniec. No chyba, że działanie ma na tyle super, że zapominam o zapachu.

Używałam już hydrolatów ale mi nie podeszły- zostawiają skórę ściągniętą, świecącą i klejącą. Miałam oczarowy, pomarańczowy i różany z różnych firm.
Jedynym tonikiem jaki mi odpowiada jest Organique Basic Cleaner ale on nie do końca jest naturalny.

A może polecicie coś lepszego?
boski jest ten tonik
Soso jest offline Zgłoś do moderatora