Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolagenowa rewolucja
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 17:45   #8
Krasowska4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Dot.: kolagenowa rewolucja

hej, a więc na poczte wysłałam Ci dokument i tam masz opis i cene. Kolagen silver ja posiadam i to po nim mam takie efekty. Ale jest tez dostępny inny, podam linka do miejsca gdzie jest info na jego temat. Ogólnie wszystkie kosmetyki tej firmy sa super, ja akurat mam ten kolagen bo ten moge używać do wszystkiego, tj smaruje sobie oczy jak mnie bolą, moja przyjaciolka ktora od zawsze nosi soczewki po miesiecznym SYSTEMATYCZNYM stosowaniu bezposrednio na oko soczewki zdjeła, na rozstepy , dla pol rocznego dziecka na ciemieniuche, na odparzenia, jak jestem przeziębiona to lykam go sobie, na obolale dziąsła, na sprawy kobiece, no mogla bym tu pisac i pisac. Sprawdz sobie jeszcze produkty z tego linka
https://krasowska-karolina.colwayinternational.com
Zależy kto na co dokladnie potrzebuje, jeśli na gojenie ran to raczej polecam ten ktory ja mam. Jesli na blizny to moze byc ten z tego linka. W razie pytań pisz. Jak sobie zrobisz zakupy na tej stronce to nastepnym razem masz juz -10%.
Ja osobiscie najbardziej polecam żel dla dzieci i pomadki. Żel posiadam już pol roku i chyba jest jescze okolo pol butelki, bardzo wydajny w dodatku skora malucha po nim nie potrzebuje juz żadnych zabiegów. Nie zawiera SLS, ani żadnych parabenów. Nie ma prawa uczulic i nie szczypie w oczy. Pomadki tez rewelacja.
No ogolnie jestem zdania ze warto zainwestować w jeden a na prawde dobry kosmetyk. I wiem ze ciezko uwierzyć w to ze kolagen pomogl przyjaciolce pozbyc sie soczewek, ale pamietajmy ze kolagenu z wiekiem nam ubywa a jest to głowne białko tkanki łacznej. Dla tego np zaczynaja sie robic zmarszczki czy siwiejemy.
Krasowska4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując