Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 21:14   #650
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Właśnie w teorii to złoto powinno się odcinać od jasnych karnacji (zwłaszcza chłodnych, jak moja), ale na mojej bladziutkiej skórze jakoś tak się nie dzieje, co mnie niezmiernie cieszy Nakładałam Oh Darling Setting Brushem RT i MACowym 188 i za każdym razem efekt jest fajny, o dziwo subtelniejszy od Mary Lou Manizera Drobinki widać trochę, to fakt, ale nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie. I nie wiem, może to kwestia oświetlenia, ale ja takiej warstwy złota siedzącej na skórze tu nie widzę, bardzo ładnie się to wtapia i naturalnie wygląda. Choć oczywiście na pewno można dać więcej produktu i wtedy efekt będzie mocniejszy Ja póki co jestem bardzo zadowolona, choć kupiłam go trochę w ramach ryzykownego eksperymentu i bałam się, jak to wszystko będzie na mojej bladej twarzy wyglądało, a tu miłe zaskoczenie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i przetestowałam Oh, Darling na buzi przed chwilą i jest bardzo ładny jasny efekt i o dziwo subtelny, a nie nachalny, jak po maźniećiu paluchem po panie. Podoba mi sie!
Jutro testy Shaft of Gold
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jednak nie wytrzymałam do jutra i dzisiaj tez przetestowałam na ryjku SOG - i nie jest jakos wybitnie pomarańczowy, czego sie początkowo obawiałam po swatchach
Po tych opisach jeszcze bardziej nie mogę się doczekać, aż przyjdzie mój OD I jeszcze bardziej się cieszę, że jednak go kupiłam.

Ja swojego Shafta jeszcze nie "rozdziewiczyłam", jakoś mi żal

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Ja sobie Och, Darling roztarłam palcem na policzku i ładnie się prezentował Na szczęście nie pobił mojego nr 1 - Lightscapade. Zawsze to jeden wydatek mniej

Macówka mnie ostatnio bardzo namawiała na spróbowanie SOG, ale miałam już Warm Soul n policzkach, więc pewnie nic by nie było widać. Może i dobrze, bo jeszcze by mi się spodobał
Lightscapade jest piękny, ale te rozświetlacze Extra Dimension dają zupełnie inne wykończenie, co niejako usprawiedliwia posiadanie zarówno jednego, jak też tych drugich.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora