Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z roku na rok mam ciemniejsze włosy :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-19, 20:19   #1
Justylka
Raczkowanie
 
Avatar Justylka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 104

Z roku na rok mam ciemniejsze włosy :(


Witam serdecznie

Moje włosy z roku na rok są ciemniejsze Gdy bylam malym dzieckiem ( 2-3 lata) wlosy mialam krecone spiralki ok 2 cm srednicy prawie biale w lato a zima stawaly sie złote z czasem wloski mi pociemnialy i ciagle sie prostowaly .
W podstawowce wlosy mialam złote jasnialy mi w lato od slonka a teraz wlosy nie jasnieja a w okresie jesieni znow pociemnialy. Ja tego tak nie zauwazam lecz moi znajomi i rodzina mowia ze staje sie brunetka ;(.
Z kolezanka przykladalam wlosy do skrawka wlosow pokazujacy farby a na opakowaiu pisalo braz(...) zalamalam sie.
Kuzynka ktora widzialam 6 miesiecy temu a teraz do mnie przyjechala spytala czy cos robilam z wlosami bo jakies mam ciemne...
Prostuje wloski moze to od tego...nigdy nie farbowalam i uzywalam raz olejku rycynoweko po ktorym tez mi pociemnialy wloski ale lekko wiec go odstawilam
Drogie Wizazanki prosze o rade
Gdy jestem juz przy glosie spytam o jeszcze jedna sprawe.
Gdy bylam mlodsza wlosy mi sie krecily w spiralki z wiekiem i dlugoscia wlosow prostowaly sie w podstawowce krecily mi sie tylko koncowki. Gimnazjum wygladalo zupelnie inaczej bo obcielam wlosy do ramion ( wczesniej mialam prawie do pasa) i wlosy podwijaly sie tylko przy koncowkach minelo juz kilka lat a mi wlosy znow sie kreca. Po myciu gdy wlosy sa wilgotne i ich nie przeczesze to mam loki ( nie dokladne spiralki czesc jest tylko falowana) Wolalabym spiralki jakie mialam w latach mlodosci bo takie "nie wiadomo co" mnie wkurza.
Odpowiedzcie. Dziekuje Serdecznie. Mysle ze ktos przeczyta moje wypociny :P:P
Justylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując