Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-05, 13:52   #12
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez streepsil
niecale 3tys. nigdy nie interesowala jego cena, dowiedzialam sie zupelnie przypadkiem

bez komentarza.... odrazu wartość człowieka noszącego taki pierścionek wzrasta jak dla mnie to przesada, nie chciałabym tak drogiego pierścionka bo chyba bym zawału dostała jak np. bym go zgubiła.... a zresztą tyle na tym forum rozmawiamy o kosztach wesela, że niektórzy za takie pieniądze ubrali by sie do ślubu. Ale jak wiadomo zasobnośc portfela bywa różna ...mój mieścił sie w 3 cyfrowej kwocie a jak wspomniała wcześniej Masza_20 nie ważna jest cena - dla mnie ważne od kogo i dlaczego go dostałam bo naszego uczucia nie da sie przeliczyć na żadne pieniążki
oczywiście streepsil nie zrozum nie źle - skoro twojego narzeczonego było na to stać i ci sie podoba to jest ok....ja tylko rozwodze się nad tym że nie ma tak naprawdę znaczenie jego wartość, bo każda z nas dostajac pierścionek zaręczynowy i słysząc słowa "wyjdziesz za mnie?" jest zauroczona nie pierścionkiem ale wyznaniem TŻ
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi

Edytowane przez Tysiak7
Czas edycji: 2005-10-05 o 14:57
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując