Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-19, 07:08   #160
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Do SekretnyWachlarz :


Ten peeling Jericho dostaniesz na allegro, albo w sklepie morzeurody.pl ( mają też konto na allegro). Ja kupilam u nich za 20 zl ale mam date wazności do maja. Polecam, bo nie jest zepsuty. Tylko możesz go nie zdążyć zużyć, ale np jeśli będziesz pewna że nie zużyjesz, to dasz jakiejś koleżance odsypkę, albo zużyjecie z domownikami. Warto. to morze urody ma jeszcze peelingi do ciala, więc sie nie pomyl, bo opakowania podobne są, ale są opisy Ten sklep ma jeszcze 100% ekologiczną markę PURELY i mydelka marsylskie. Polecam. A Jericho nie kupuj przypadkiem kremó i żeli do mycia, bo one nie są ekologiczne. Tylko sole i peelingi sa czyste, ewentualnie blotko.
Jeśli Producent używa 98% skladnków ekologicznych, to nie jest tragicznie. Można markę nazwać ekologiczną, zwlaszza jeśli ma certyfikaty.
Wczoraj już poszłam spać i nie zdążyłam napisać, że znalazłam jakąś twoją opinię i właśnie pojawiła się ta strona morzeurody.pl No właśnie ja się obawiam, że nie zdążę tego wykorzystać do maja, bo ja piling robię tylko raz w tygodniu. Również myślałam o tym czy aby z koleżanką nie kupić na spółkę i jej dać pół i sobie zostawić pół.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując