Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja córka chce uprawiać seks
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-01, 20:51   #437
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Cytat:
Napisane przez litereczka Pokaż wiadomość
Szkoda wam tłumaczyć, jednak przyznaję, niektóre zdania mogą być ciężkie do zrozumienia, przez masakryczną ilość błędów stylistycznych, które popełniam.

Podsumowując.
Wyznaję zasadę, że facet ma kochać bardziej i już. Wtedy jak dla mnie i osób, które to mi przekazały łatwiej się żyje. I każda kobieta ma być partnerem życiowym dla swojego faceta, a nie nadętą księżniczką z humorami, za którą trzeba latać, bo jest to nudne i przykre, a gdy facet Cię kocha mocniej to się jedynie wtedy męczy.
Ale są sytuacje, w których facet musi pokazać, że mu na Tobie zależy, że jesteś jego i tego pragnie. Tak samo i Ty- on musi się czuć ważny. A troska, chodzi mi o to, że nie tylko baba ma latać koło chłopa na kichnięcie, ale i on gdy ona potrzebuje, niech okaże troche troski np. w dni miesiączki, czy po porodzie czy podczas choroby. Nie można pozwolić by któraś ze stron się sobą znudziła, ale w granicach rozsądku, bez przesady i nadmiernej adoracji, troski, bez latania jak pies za kotem, jak za królewną czy w drugą stronę królewiczem. Tak jak on ma być zdecydowanym facetem, tak Ty masz być kobietą umiejącą postawić na swoim, ale razem macie tworzyć zgrany duet w życiu w łóżku i w związku.
Tak, tak kobiety sa z wenus a mezczyzni kochaja zołzy.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora