Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do celu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-04, 21:41   #759
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Proteinowa dieta Dr.Dukana Wspólna droga do celu. Poczatek od 18.10.2010 aż do

Dokładnie, książkę obowiązkowo przeczytajcie, bo mimo ze w internecie jest mnóstwo informacji to niektórych po prostu się nie umieszcza, bo są oczywiste dla osób, które przeczytały książkę, a dla tej drugiej grupy? Chyba rozumiecie. Jeśli brak pieniążków to ściągnijcie z sieci i koniecznie wypełnijcie test Dukana!

Jeśli chodzi o ćwiczenia to jak zwykle przy odchudzaniu są zalecane. Ja zaczęłam dopiero od dziś. Skakanka, Tamilee na brzuch i basen 1 abo 2 razy w tygodniu.

"Stara forumowa siostra" to LyraBea - doświadczona Dukanka. pisała dzisiaj do Was parę postów wyżej.

Powiem Wam, że ja mam chyba spaczone kubki smakowe, w deserach nie czuję różnicy między cukrem a słodzikiem. herbaty i kawy już dawno nie słodzę - TŻ mnie do tego przyzwyczaił. trzeba tylko pamiętać, żeby nie używać aspartamu do pieczenia etc., nie można go poddawać obróbce termicznej (chodzi o to, że robi się gorzki). Także do wypieków proponuję specjalny słodzik do tego przeznaczony.

I pilnujcie się dziewczyny. Pamiętajcie, żeby nie dać się pokusom. Desery są takie, że aż ślinka cieknie na samą myśl, także na słodkie narzekać nie będziecie mogły. Co ja będę pisała - książka, książka, książka.

Majka! dałaś się namówić. Świetnie.

Edytowane przez CzerwonaKokarda
Czas edycji: 2010-11-04 o 21:45
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując