Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-06, 17:16   #1367
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
okrągłe 50 pln
tzn. okrągłą sumkę
Ale to taka sama cena jak była, nic nie podrożały
50 zł kosztują od początku tego roku czy jakoś podobnie.


Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja zawsze przyciemniałam swój naturalny, mysi kolor, do brązu. Kiedyś jednak uznałam, że brąz jest zbyt ciemny (bo mam też "mysie" brwi ) i że pora wrócić do naturalnego koloru. Nie chciałam oczywiście czekać aż całe włosy odrosną, więc poprosiłam fryzjerkę o zastosowanie jaśniejszej farby - wcześniej korzystałam z tzw. tonerów. Kolor chwycił ale te rozjaśnione włosy niestety szybciej płowieją i teraz, po farbowaniu ton w ton z moim naturalnym kolorem, po pewnym czasie wychodzi spod niego jakiś dziwny blond. Nie mówiąc już o tym, że końcówki mam sztywne, suche, a włosy nie mają połysku. Gdybym zdecydowała się na rozjaśniacz/dekoloryzację, to chyba w ogóle byłabym już łysa
Ja również przyciemniałam swój brąz, tyle, ze do czarnego, a jako że brwi ciemniejsze od włosów to wszystko pasowało razem. Ale do naturalnego wrócić za chiny nie wrócę, bo mi w nim nie było dobrze, wolę wybrać nieco inne kombinacje
No własnie jasne farby potrafią wysuszyć włosy i zrobić siano i tego się trochę obawiam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora