Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-25, 22:54   #465
zona Rumcajsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
[\

śmiało mogę powiedzieć, że nic nie dało mi wcześniej tak spektakularnych efektów. Być może jednak dlatego, że inne zabiegi kosmetyczne robiłam od jesieni 2008, a ostatnią mikrodermabrazję jakieś dwa tygodnie temu.
ja chyba też zainwestuje w ten cos 2 bo niedługo wpadnę w depresję [/QUOTE]
Ja zainwestowałam w Dermamelan 2, a nie w Cosmelan 2. Mężowi się nie przyznałam, ile kosztował krem (zakup w Biomedzie z Koszalina), bo w trosce o jego długie życie w dobrym zdrowiu nie chciałam przyprawić go o zawał.

W sumie gdybym wiedziała wcześniej o Dermamelanie lub Cosmelanie, to zamiast chyba z ponad 3 tysięcy w sumie przez te dwa lata wydałabym tyle ile na Dermamelan 2 (około 460 zł) i Hydro Vital Faktor K (ok. 280 zł). Okdryłam również zupełnie przypadkiem, że na moją skórę naciągniętą mocno Dermamelanem 2 bardzo dobrze podziałał Oxedermil 30% z firmy Oceanic, powiedziałabym, że nawilżył lepiej niż Hydro Vital. Dedykowany przez producenta do pięt, łokci i tego typu, bardzo złagodził mi podrażnienia i w sumie w dwa dni doprowadził skórę do normalnego kolorytu. Czyli przy następnym zakupie Dermamelanu 2 (bo teraz planuję regularnie stosować jako maskę dwa razy w tygodniu) nie kupię już Hydro Vital, tylko Oxedermil.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
[\

śmiało mogę powiedzieć, że nic nie dało mi wcześniej tak spektakularnych efektów. Być może jednak dlatego, że inne zabiegi kosmetyczne robiłam od jesieni 2008, a ostatnią mikrodermabrazję jakieś dwa tygodnie temu.
ja chyba też zainwestuje w ten cos 2 bo niedługo wpadnę w depresję [/QUOTE]


Lari, oczywiście moja wcześniejsza wypowiedź o Dermamelanie 2 (nie Cosmelanie) miała być odpowiedzią dla Ciebie. Tylko coś pomieszałam z cytowaniem.
zona Rumcajsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując