Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-01, 12:43   #1847
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Do zakupu też mnie skusiły recenzje ale od jakiegoś czasu ciężko mi było znaleść ten krem. Jak zobaczyłam go w promocyjnej gazetce Natury od razu kupiłam Użyłam dopiero dwa razy na noc ale juz bardzo mi się podoba. Konsystencja super dla skóry suchej, nie za lekka ale też nie gęsta, tłusta jak w typowych kremach odżywczych. U mnie nie wchłonił się matu, zostawił lekko świecący film na skórze. Dla mnie to akurat nie problem bo użyłam go na noc, rano skóra miękka i gładka. Jak na razie krem wypada świetnie na mojej bardzo wymagającej cerze(bardzo suchej, z tendencjami do alergicznych plam, podrażnień). Nic mnie nie piekło gdy się nim smarowałam, a to niestety czasem zdarza się przy niektórych kremach aptecznych.


Iwostin na noc jest gęsty ale nie aż tak bardzo, że trzeba naciagać skórę aby go rozsmarować trochę tłusty, zostawia świecący film. Ale ja takie właśnie kremy na noc lubię Z działania jestem zadowolona, utzrymuje skórę w dobrej kondycji, nie ma suchych skórek. Niestety na alergicznie zmienionych miejscach(u mnie to czerwone, wysuszone plamy) czasami lekko piecze przez kilka sekend po aplikacji.

O AA wyżej
A jak wypada Iwostin na nw porównaniu do Avene Cold Cream? Bo Avene jest przecudny według mnie Ma podobną konsystencję?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując